Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egymotoros pilóta ként milyen...

Egymotoros pilóta ként milyen munkákat lehet vállalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék pilóta lenne, tudom is hogy hol tanulni, milyen szintjei vannak, mennyibe kerül, de fogalmam sincs mennyire lehet vele könnyen elhelyezkedni. 23 éves vagyok, munka mellett szedném össze a pénzt az első szinthez (1 millió ft) de ha elvégeztem utána inkáb pilótaként dolgoznék szívesen, majd ahogy gyűlik a pénz (+lehet hitel) tovább képeztetném magam utasszállító pilótává (persze ez még csak felszínes képzelgés, nem konkrét terv). Azt tudom, hogy az ejtőernyőztetésre, légi permetezőre és sétarepülésre alkalmas az egymotoros pilóta vizsga, de milyen lehetőségek vannak még, mennyit keresnek és milyen könnyű elhelyezkedni ezekben az állásokban? Köszi előre is a válaszokat, gondoltam hátha valakinek van ismerőse/tapasztalata

2014. dec. 17. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!