Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van hogy, megvan ps2-re...

Miért van hogy, megvan ps2-re a tekken 5, végg is vittem de devil jin nem kaptam meg? Először úgy gondoltam hogy biztos valamit elhibázott a mentésben, újból végigjátszottam egy emberrel és akkor sem dobta be. Ugyan az a kérdőjel van

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Szoval végigjátszottam,meg kellet volna kapnom Devil Jin-t de ugyan az a kérdőjel volt ott.
2010. febr. 2. 15:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam is ez a probléma,,,
2010. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hasasasa válasza:

Nem a Tekken devil withint kell ki vinni??

ja és eddyt ugy tudod megszerezni ha chrisitek megveszed a 500 000-es teljes costumot utána a háromszőg és kőr gombal választod christi névtábláján

2010. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Játszál összesen vagy 200, vagy 500 meccset, már nem emlékszem. Ha mindenkivel végigviszed a gamet és utána lenyomsz még pár végigjátszást, akkor már meg is szerezted. Leganább is nekem így sikerült. Meg a tekken devil vithin végigvitelével is megszerzed, én az előzőt javaslom.
2010. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

egyszerűűű... :D nemkell ide tekken5. xDD

mivel ottvan a : Tekken 5. Dark Resurrection.

összes embert megkapod alapból és jobb a játék. ;)

2010. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha az összessel kijátszottad és még akkor sem kaptad meg devil jin-t akkor játszd arcade módban(kb.:100 pálya kell hozzá vagy kevesebb)és meglesz!!
2012. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!