Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vágjak vissza az osztály...

Mivel vágjak vissza az osztálytársamnak, aki azért piszkál, mert balkezes vagyok?

Figyelt kérdés
Hetedikes ésszel azért fel kéne fogja,hogy sokféle ember létezik...amúgy lány az osztálytársam és én is lány vagyok

2014. dec. 19. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
xDD Hát mondd neki,hogy ő meg jobb kezes:D Irgum-burgum :)
2014. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ő meg kétbalkezes :D
2014. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mondd neki hogy te balkezes vagy,ő meg egy b-alfasz.
2014. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:
100%

> Mivel vágjak vissza az osztálytársamnak, aki azért piszkál, mert balkezes vagyok?


Hogy vicces legyek: Mivel vágjál vissza? Hát a bal kezeddel.


Ne vágj vissza. Csak kérdezd meg, hogy szerinte miért gond, ha valaki balkezes. Mivel lenne szebb, jobb a világ, neki, neked, vagy bárkinek, ha történetesen jobb kézzel írnál? Miben akadályozza őt vagy téged, mivel rövidíti meg őt vagy téged az, hogy mondjuk bal kézzel írsz?

2014. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én balkezes vagyok. Te meg bal**sz"

Vagy legalább nekem csak az egyik kezem bal.

2014. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -Shirabu- válasza:
Hát aki ilyenért piszkál valakit... Annak baj van az agyacskájával (már ha annak nevezhető) :'D Amúgy szard le a csajt. Nyugodtan mond meg neki, hogy: "Nem sül le a pofádról a bőr?" vagy "Nem tudom? hogy mi késztet arra, hogy ezt csináld, de biztos nem az agyad." és még ehhez hasonlókat.
2018. okt. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!