Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látom a jövőt! Hogy fejlesszem...

Látom a jövőt! Hogy fejlesszem a képességet?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre hogy meglátok bizonyos eseményeket, de eddig csak nem túl fontos dolgokat láttam. Időkorlátot is felfedezni véltem: max. 2 órával látok előre. Hogy tudnám ezt fejleszteni?

Ui.: légyszi csak olyan válaszoljon aki nem azt mondja hogy ő nem hisz az ilyenekben meghogy baromság az egész hanem tud segíteni (is). Köszi!


2014. dec. 20. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok koncentrációval és gyakorlással. Szerintem érdemes lenne keresned vakakit, aki hasonló képességekkel bír, és tanácsokat kérni tőle.
2014. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanuljad meg a múltat, az a jelen és a jövő szülőjeÍ!
2014. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom a kérdésekre se kell figyelned mert 2 órával hamaráb fogod tudni hogy mitt válaszolunk...


akor miért írtál ki kérdést ha tudni fogod hogy mit válaszolunk?


ha 2 órával látsz elôbré akor miért szükséges egy kérdés? ha 2 óránként belegondolsz hogy ki írsz egy kérdést és megnézzed mit válaszolunk...


nem értelek...

2014. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha elôre tudod a dolgokat akor te hamaráb anyáználbe nekem mert én most éppen be anyázok neked! anyukád!
2014. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolso elotti es utolso, nem tudok akkor es arrol amirol akarok joslatot 'kapni', mert mint a kerdesben is lattatok, fejlesztenem kell a kepesseget. bocs az ekezetek miatt, elromlott a billentyuzetem es nemtok ekezetet irni.
2014. dec. 20. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!