Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányotok meddig meztelenkedett?

A lányotok meddig meztelenkedett?

Figyelt kérdés
A lányom januárban lesz 14.Gond nélkül mászkál előttünk anyaszült meztelenül.Tesója nincs,de van amikor már zavarban van a férjem,hisz kezd kikerekedni.Ha csak ketten vagyunk itthon,akkor nem gond,ha meztelenül van,hisz előttem nem kell szégyenlősködnie,na meg amúgysem az a fajta.Viszont már nem egyszer szóltam neki,hogy az apja zavarban van,amikor pl. úgy jön ki a fürdőszobából,de semmi,ugyanúgy megteszi ezek után is.Már ott tartunk,hogy a férjem nem mer hozzá bemenni a szobájába,mert nem tudhatja mikor van éppen meztelenül.Aludni is meztelenül szokott,én szoktam kelteni suli időben.Engem ez mind nem zavar,de a férjemet nagyon zavarba tudja hozni.A ti lányotok hány évesen lett szégyenlős?Más lányok,akiket ismerek már 11-12 éves korukban nem szivesen mutatkoznak meztelenül.A lányomnak egyébként még nem szőrös oda lent,lehetséges hogy majd csak akkor lesz szégyenlős,ha elkezd neki szörösödni?Minden normális választ köszönök.

2014. dec. 20. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem még nincs gyerekem,de akad ilyen ember,ő naturista/nudista.

az ismerősi körre hagyatkozhatok,és ők álltalában a menzesz körüli időkre datálják a szégyellősségük kitrejedését.

ha nagyon nem akar felöltözni akkor legalább egy bugyit próbálj"rábeszélni".

2014. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt jellemző, hogy a gyerekek meztelenkedjenek.

6-8 kor után már nem igen mutatkoztak előttünk, szülök előtt meztelen.

De ez mindenkinél változó, nem kell beleszolni , ráerőltetni semmit, ha ő meztelen érzi jól magát tegye. Tolerálni kell, mert tiltani nem szabad.

2014. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!