Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek min változtassunk?

Cassandra-Anastasia kérdése:

Szerintetek min változtassunk?

Figyelt kérdés

Írtunk egy blogot és szerintetek min kéne még változtatni?

[link]



2014. dec. 20. 21:41
 1/3 2xSü ***** válasza:

Egyrészt ez nem blog. A blog – weblog – naplót jelent, ahova az ember a saját gondolatait írja le. Másrészt ugyan nem bírtam végigolvasni, de amíg eljutottam addig a Harry Potter egy jóval pocsékabb kiadásának túlzottan zanzásított változatát volt szerencsém olvasni, némi extra helyesírási hibával, az olvasást megnehezítő tipográfiával, és ezt egy eléggé tákolmány dizájnba csomagolva. A hasonló jellegű „blogokból” pont 28 627-szer több van, mint amennyire igény van.


Min változtassatok? Az égvilágon semmin. Törölni kell az egészet. És ezt teljesen jóindulatból mondom. Sokkal értelmesebb dologra is lehet szánni azt az időt, amit erre a „blogra” elpazarolnátok.

2014. dec. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz olvasni. Nem köt le. Uncsi. Gagyi.
2014. dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lesz több történet akkor oszd fülekre, hogy ki lehessen igazodni rajta.

"Oh, én tündér vagyok, csak a normi világban nem látszik a szárnyam. Ha átérünk a választó vonalon akkor majd fogjátok látni.-mondta Hannah." <- ez nem az én világom, nem olvastam végig ;D

2014. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!