Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A futár nem tudott elérni,...

A futár nem tudott elérni, ilyenkor mi történik a termékkel?

Figyelt kérdés

November 28-án rendeltem az emag-on egy terméket, de sajnos egy számot elírtam a telefonszámban, illetve egy családtagom munkahelyét adtam meg címnek mert én nem mindig vagyok elérhető. Pár napja láttam hogy 2szer próbálták kézbesíteni. Nem volt jó a telefonszám, ennek ellenére meg sem próbálta leadni a címen, holott ezzel eddig egyetlen futár cégnek sem volt problémája.

Az ügyfélszolgálatnak írtam mivel képtelenség felhívni őket, azt válaszolták hogy sztornózták a rendelést, a termék lezárva van a raktárban. Ezek után mi a fenét csináljak? Visszakérjem a vélelárat az emag-on? Elvégre a pénzemért nem kaptam semmit.

Valakinek volt már hasonló esete? Köszi



2014. dec. 21. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

érte kell menni!


de a kiszálitást ki kell fizetni ahányszor ki hozta

2014. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oda-vissza 220km, akkor az ott marad! Még jó hogy csak 2000ft-os, de akkor is idegesít!! Ingyenes a szállítás az emag-on alapból. Engem csak az zavar hogy ennyire rugalmatlanok. Az email-t nem ismerik, és egy pick-pack pontos átvételt sem ajánlanak fel hogy ne kelljen fél Magyarországot beutaznom.
2014. dec. 21. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a futárszolgálatnak nincs közelebb depója. Nem oda utaztatják vissza, ahonnan felvették, hanem a legközelebbibe hozzád. Mondjuk, ha Lillafüreden laksz, s Miskolcon van raktár, akkor oda.

A pénz mindenképpen visszajár, természetesen.

2014. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt írták tegnap a levelemre hogy lezárásra került a rendszerükben. Most felajánlottam nekik hogy átveszem személyesen a hozzánk legközelebb eső telephelyükön. Kíváncsi vagyok mit válaszolnak. Köszi a segítséget, majd megírom mire jutottam!
2014. dec. 21. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:

na erre én is kiváncs vagyok


6-os lottó! 130 millió forint a fônyeremény!


35,41,27,28,14,40


na ki nyert?

2014. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megérkezett a válasz! Kezdem elveszíteni a türelmemet, ezért részletesebben újra megírtam a reklamációmat. Mivel a rendelés szám és a számlaszám még a rendszerükben van, ezért nem írhatják nekem azt hogy ne keressem!!


"Tisztelt Vásárló!


Tájékoztatom hogy a küldemény sztornózásra került, így annak átvételére lehetőség sajnos nincsen.


Szíves megértését kérem,


Tisztelettel:



kézbesítést támogató operátor"



Pedig van egy telephelyük tőlünk 25 km-re, és egyszerűen ennyivel képes elintézni a dolgot. Na, ilyenkor mi van? Egész nap hívom őket telefonon, mindig legalább 8-an vannak előttem a várósorban. Szép kis ünnepeknek nézek elébe!!!

2014. dec. 22. 11:46
 7/11 anonim ***** válasza:

A csomag valószínűleg visszaszállításra került.

Webáruházban dolgozom. Az üzlet nyitása óta mindent őrzünk. Hogy a futárszolgálat is ezt teszi, teljesen természetes. Hosszú évekre mindent vissza tudunk keresni.

E-magot próbáltad már hívni?

2014. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam hívni az emag-ot is, folyamatosan foglalt. Írtam nekik levelet, még nem válaszoltak. A sprinter-t képtelenség telefonon elérni, a várólista tele van. Valami agyon iskolázott ügyintéző válaszolgatott tőlük, de hogy konkrétan ilyenkor mi a teendő az már meghaladja a tudását. Csak azt nem értem hogy ha egy 80ezres termékről lenne szó akkor is 2 sorral elintézné-e a választ?
2014. dec. 22. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:
akor mindan nap ki szálitanák amíg átt nem veszed :D
2014. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt én is gondoltam. Innentől kezdve az emag-ot fogom hívogatni, mert ezekkel képtelenség szót érteni. Legalább annyit mondana hogy hol található a csomag, és kinél kell reklamálni.
2014. dec. 22. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!