Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget angolra nagyon nagy szükségem lenne rá?!

Figyelt kérdés

Darren Shan igazi neve Darren O'Shaughnessy. Ír származású, de Londonban született 1972. Július 2-án a St. Thomas' kórházban. Délkelet Londonban élt, közel az „Elephant & Castle”-höz.

17 volt mikor befejezte első regényét a 'Néma hajszát'.

A következő öt évben megírta vámpírsorozatának mind a 12 részét. A Vámpírkönyveket gyorsan követte a „Démonvilág” című sorozata, ami 10 könyvből áll.



A történet Darren Shanről szól, aki barátjával, Steve Leonarddal együtt eljut a furcsa torzszülöttekkel működő Rémségek Cirkusza előadására, ahol Larten Crepsley személyében egy vámpír is dolgozik. Bár Leonard az, aki tudott a vámpírok létezéséről, és ő akart csatlakozni hozzájuk, végül Darrenből lesz Crepsley félvámpír inasa. A 12 rész négy trilógiára oszlik: az elsőben Darren megismerkedik és megbékél új állapotával, a másodikban a Vámpírok hegyére jut, hogy része legyen a vámpírtársadalomnak, a harmadikban megkezdődik a vámpírok elpusztítására törő Vérszipolyok Urának keresése, a negyedikben pedig megtörténik a leszámolás, melynek – mint időközben kiderül – sokkal nagyobb hordereje van, mint azt bárki valaha is gondolhatta volna…


ennyi lenne, nagyon hállás lennék érte, tudom, hogy nagyon hosszúT_T


2010. febr. 3. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
2010. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!