Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rossz irányítósz...

Mit tegyek ha rossz irányítószámot adtam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az történt velem, hogy a postán Zalaegerszeg 8900-as irányítószáma helyett 9800-as irányítószámot adtam meg, ami Vasváré. Vasváron nincs olyan utca, ahova én küldtem a levelet, csak Zalaegerszegen. Ajánlott levélről van szó.

Kérdésem tehát, hogy mit csinál ilyenkor a posta? 3. napja nem jött meg a levél se a címzetthez se hozzám. Visszaküldik a feladónak a levelet, vagy a cím alapján kitalálják hova is akartam eredetileg küldeni, vagy dobják a kukába?

Köszi a segítséget!


2010. febr. 3. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál egy kakaót. :)



Amúgy velem is előfordult már ilyen. Nekem kijavította a postás az irányító számot. De az is elképzelhető, hogy visszafogják neked küldeni. Viszont semmiféle képpen nem dobhatják a kukába mivel !kifizetted a postaköltséget!

2010. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!