Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utánoznak?

Mit csináljak ha utánoznak?

Figyelt kérdés
Egy csaj totálisan rám van akaszkodva. Mindennel szinte leutánoz. Lopja a dumáim meg a tumblim is leutánozta meg úgy igazából a stílusom is. Már mondtam neki hogy álljon le de akkor megsértődik hogy ő nem is utánoz..
2014. dec. 26. 16:32
 1/1 anonim válasza:

úú nekem is volt ilyen ismerősöm és tudom hogy mennyire idegesítő... de nem fogja abbahagyni olyan könnyen. mondd meg neki hogy nem tehetsz róla hogy ő ilyen stílustalan és nincs normális élete de próbáljon meg kreatív lenni és találjon magának más elfoglaltságot minthogy téged utánoz.

Vagy:

Egyszer ha valamit nem úgy csinál mint te akkor dícsérd meg pl. a pólóját vagy mittomén :)

Tudom hogy mennyire idegesítőek az ilyenek. Egyszer volt egy barátnőm aki egyszercsak mindent úgy csinált mint én aztán szóltam neki hogy legyen már kicsit kreatívabb... egy életre megsértődött de már nem utánoz :) az ilyenek igazából nem igazi barátok csak rablók akik a te ötleteidet akarják. :)

2014. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!