Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem indul Honda Tact-om?...

Miért nem indul Honda Tact-om? Tegnap Kaptam a Honda Tact robogómat és azt mondta újra fel kéne gyűrűzni de 1 hónapja lett felgyűrűzve leszedtem a hengerfejet de nem kotyog a dugattyú.

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 20:55
 1/1 Csaba1207 válasza:

Önindítóval, vagy berugókarral nem indul?

Ilyenkor csak berugókarral próbálkozz.

1, Ellenőrizd a szikrát, ha ok, akkor

2, Nézd meg, hogy nem e bezabál, azaz úszik a benzinben a gyertya vége, akkor úszó bajod van a karbiban. Ha okés, akkor

3, Ellenőrizd az üzemanyag ellátást (tanktól jövő csövet a karbiról húzd le, és nézd meg hogy folyik e? Ha ok, akkor

4, Vedd le a kipufogót, és próbáld úgy. Ha tele van olajos trutyival az életbe nem fog elindulni. Konkrétan nálam ez volt a baj :), 1 hónapig szívtam vele, már dugót meg mindent cseréltem, végül "csak" a kipuff volt eldugulva :)

Azért ha túl régi volt a benzin benne, akkor érdemes leereszteni, és újjal feltölteni. Ha kevés "régi" benzin van benne, akkor engedd le, majd a karbi úszóházát vedd le, esetleg nézd meg a főfúvókát.

2016. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!