Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúnak vagy lánynak lenni...

Fiúnak vagy lánynak lenni jobb? miért?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 07:49
 1/4 anonim válasza:
28%
Lánynak^^Mert mi jobban érezzük a gyermekünket,a fiúk soha nem fognak hasukban érezni egy pici emberkét.De viszont a fiúk megtudják magukat jobban védeni :)
2014. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a fiúk sokkal kiszolgáltatottabbak a nők önkényének. Én fiúpárti vagyok - nő létemre. A nők azt hiszik, mindent megtehetnek egy férfival. Előre jön a baba, hogy elvegyék őket, utána meg, ha jön egy igazibb, egy szerelem, akkor dobják a férjüket, elválnak, és természetesen elvárják, hogy a gyereket hagyják náluk. A nők fele ezt csinálja, így megy férjhez.
2014. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg fiúnak jobb lenni. Erősebbek, gyorsabbak, általában jobb eszük van (nyilván nem mindegyiknek). Jobbak a lehetőségeik a munkaerőpiacon is. Inkább lennék fiú, csak hát ez nem így megy.
2015. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiúnak, mert nem menstruál, nem nyávog (jobb esetben):'d
2015. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!