Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki itt virtuálisan "megtan...

Valaki itt virtuálisan "megtanítana" gitározni? :DD

Figyelt kérdés
Van egy akusztikus gitárom, de nem tudok rajta játszani.Nem szeretnék tanárhoz járni, én pop számokat szeretnék játszani.:D Hallottam az akkordokról vagy mikről, fogalmam sincs mik azok.Lehet hogy nem is kapcsolódnak a gitárhoz:D Csak azt szeretném megtanulni, amit egy átlagos gitáros tud.Ez így elég furán hangzik, de tanárhoz semmiképp nem szeretnék járni.Szóval ha van köztetek gitárhoz értő ember, mondhatna pár alap dolgot:)
2014. dec. 28. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én korábban gitároztam, de jobban értek az internethez, szóval most azt tanítom meg neked: google-be beírod, hogy gitárleckék kezdőknek (csak így random hasra ütöttem, nem gondolkoztam egy percig se a kifejezéseken), és nagyjából rohadt sok oldalt fog kidobni rá.
2014. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!