Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jó hangom...

Kírus^^ kérdése:

Hogyan legyen jó hangom énektanár nélkül?

Figyelt kérdés
voltam énektanárnál de nem csinált semmit a hangommal, szoktunk énekelni otthon javult is a hangom de kellene még egy kis segítség mit csináljak? minnél gyorsabban ha lehet 13L

2014. dec. 28. 13:59
 1/4 Ágoston Noémi válasza:
100%
13 évesen még szerintem ne kezdd el, mert nekem is úgy volt, hogy lett volna lehetőség, de 14 év alatt nem forr még ki a hang, és azt még nem akarják képezni. szerintem próbálj meg skálázgatni, mindenféle beéneklőgyakorlattal (pl. Mendegél a mandarin, biztos ismered) más hangról kezdve, egyre feljebb, illetve egyre lejjebb haladva, nekem hangképzőtanár is ezt csinálta, mikor 1-2 alkalommal voltam nála :) 15/L
2014. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Gw-S4qGHsEI

ő is fiatal és azért elég jó a hangja :)

2014. dec. 28. 14:12
 3/4 anonim válasza:
100%
Szervusz, igen, jó a hangja és mint tudjuk soksok hihetetlen és elkápráztató tehetség van fiatalok között is. Picik között is. :) De sajnos ez kb 1 az 10000hez, tehát valljuk be igen ritka. Énektanárként én is azt mondom (ennyi idős voltam, mint Te, mikor színpadra álltam először, hogy pfff, nekem nem kell tanár) és akkor úgy is tűnt, hogy nem kell. Éltem, hakniztam, tök jól kerestem, csak a torkom szétment... Amíg 16 évesen rá nem jöttem, hogy bocs, de ez így nem megy, ehhez technika kell és sorra jártam az énektanárokat. (Klasszikustól a könnyűzenéig) és most én is tanítok, fantasztikus embereket, van Te korodbeli lányzó is köztük és van 28 éves is, szóval ne érezd úgy, hogy bármiről lemaradsz :) HA gondolod, keress meg privátban, szívesen segítek, de ne foglalkozz olyan tanárral, aki nem törődik a torkoddal. Ez egy külön tudomány.
2015. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello, érdekellne, hogy Budapesten tanít-e.
2017. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!