Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni ebből a...

Valaki tud segíteni ebből a képből nagyobb felbontásút keresni a Hobbitos falinaptáramhoz?

Figyelt kérdés

Sajnos ez volt a legnagyobb méret, amit találtam:


[link]


Az 1024x768-nál nagyobbra lenne szükségem. Köszönöm előre is, ha valaki megpróbál segíteni! :))


2014. dec. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden képpontból álló kép nagyítása minőségromlással jár. Pixeles, homályos és szétesett lesz, és egy A4 közeli mérethez kb 10 megapixeles kép kell (2000x3000 pixelnél nagyobb).


Google képkeresőbe lehet linkelni, hátha fent van a neten nagyobb méretben, de a nagyítás nem fog működni (nem lesz élvezhető az eredmény).

2014. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy értelmetlen nagyítani. A Google-képkeresővel sem találtam, meg próbáltam szöveg alapján is rákeresni, eredménytelenül. :( Pedig ez egy meghatározó pillanata a filmnek...


Egyébként a 2014-es naptáram is saját készítésű volt, és 1900x1350-es felbontású képekből tudtak nyomtatni nekem A3-as falinaptárat, szóval nem kell olyan órási méretre gondolni. :)


Azért köszönöm, ment a zöld. :)

2014. dec. 28. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A Gugli nekem ezt dobta elsőnek:

Full HD.

[link]

2014. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)) Nem tudom, én miért nem találtam...
2014. dec. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!