Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lehet az a horrorfilm,...

Melyik lehet az a horrorfilm, aminek egyszavas címe van? Elvileg a "főszereplő szörny" neve egyben a film címe. (Bnőmnek már több hete nem jut eszébe, én meg nem tom. )

Figyelt kérdés
Van valami, ami kimászik a sírból, mert megidézték. Elvileg egy boszorkány kelti életre és az a valami addig nem nyugszik, amíg azt meg nem találja, aki miatt a sírba került. Elvileg régi típusú film. Vannak faházak és mikor meglátják azt a valamit, mindenki behúzódik a házba. Van a filmben erdő is. :))))

2014. dec. 29. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az Élve eltemetve amire te gondolsz :D
2014. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemigazán, de az is jó film.. :) Amire a párom gondol, az tényleg horror és ahogy mondtam egy boszi megidézi a halottat (vagy mit), az felkel, gyilkol stb.. De én nem emlékszem ilyen filmre és azt sem tudjuk, hogy guglizzunk rá.. (még mindig nem jutott eszébe a cím) :D :D
2014. dec. 30. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Pumpkinhead???


Ebben a rettentő gagyi filmben egy boszorkánnyal (vagy affélével) idézteti meg a szörnyet (Pumpkinhead) az elkeseredett apuka, hogy bosszút álljon azokon, akik motorozás közben véletlenül elütötték a fiát.

2015. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nagyon nevetek!! :) Rákérdezek nála, hogy erre gondolt-e és majd jelzek.. Minden esetre nagyon köszönöm! :) Én nem ismertem a filmet.. Ha netán mégsem ez az, akkor megint szóba hozom a témát és megint kifut a világból, hogy nem jut eszébe.. :D :D
2015. jan. 25. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, meglett azóta a film címe?
2020. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem tudjuk meg.
2021. jan. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!