Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen arcátlanok a...

Miért ilyen arcátlanok a mobil szolgáltatók? És főleg a T-Mobil? Miért ilyen drága a mobil telefon?

Figyelt kérdés
Mostanában több 10-ezreket költök el,csak mobil telefon feltöltésre,és eltörölték a hétvégi kedvezményeket. A kedvezményes időszakokat pedig úgy váltogatják,hogy szinte lehetetlen nyomon követni. Nem tudom,hogy mitől van ekkora mellényük ezeknek a szolgáltatóknak,és miért ilyen drága a mobil telefon? De most nem fogjuk már a telefon adóra,mert a szolgáltatókat valljuk be,nem kell félteni,mert rengeteg pénzt visznek a ki az országból. Pedig a mobil telefonnak kéne a legolcsóbbnak lennie,és ez nem így van,mert egyre drágább! És annyira pofátlanok,és undorítóak ezek a szolgáltatók,hogy az minősíthetetlen! Én már 10-éve vagyok T-Mobilos,és engem szívatnak?! Legszívesebben kihúznám a belüket! Komolyan mondom,veszek egy nagy hatótávolságú CB-Rádiót,és azzal fogok kommunikálni. Mert már lassan egy használt autó árát költöttem 4-év alatt mobilt telefon feltöltésre. Azért ennyire nem kéne szívatni a szolgáltatókat,és nekem itt ne jöjjön senki a telefon adóval,mert elvileg vagyis eredetileg a Ombusman is vizsgálta,és nem tartotta helyesnek,hogy áthárítják az adót,az ügyfelekre. De ez az impotens Ombusman,mint ahogy ezt megszokhattuk itt Magyarországon,a tőkéseket,és bűnözőket védi csak.

#Miért ilyen féreg #minden mobil szolgáltató? Főleg #a T-Mobil?
2014. dec. 29. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Senki nem kényszerít, hogy telefonod legyen. Ha meg szükséged van rá, akkor viseld el
2014. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ezt Magyarázd meg az Anyósomnak! Aki szerint nekem kötelező,mobil telefont hordanom magamnál,és nem kapcsolhatom ki,mert akkor "Tróger,bűnöző!"-t kiált,és a TEK-töri rám az ajtót,amikor a Menyasszonyommal kufircolok. Na ennyit erről.
2014. dec. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!