Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem indul az autóm. Sos...

Nem indul az autóm. Sos kellene, de jan 1-jén szerelőt szerezni. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel nem indult az autóm. Próbálták bebikázni, semmi. Felhoztuk az akksit feltöltöttük. Most már "pörög", mikor próbálom elindítani. Mikor beindulna, egy ilyen puffanásszerű hang és vége. Opel G Astra 2005-ös. Újév van, szerelőt ma biztosan nem találok, és nagyon kellene az autó. Tapasztalt valaki már hasonlót? Ötlet, tipp, mivel próbálkozhatnék.Nehezítő körülmény, hogy nőből vagyok, és nem értek az autókhoz. :)
2015. jan. 1. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a " ilyen puffanásszerű hang ". ? OPEL, ne csodálkozz.
2015. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy pillanatra felhördül, szinte megrázkódik a motor, aztán megint csak az indítózás hangja. Megint felhördülés, megint az indítózás hangja. (Egyszer, mikor a lambdaszonda vezetéke volt szétcsúszva, akkor hallottam hasonlót)
2015. jan. 1. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen bajom!


idegemben feláltam a vonó horogra és el kesztem rajta ugrálni (le,fel nyomkodtam a hátulját magyarán)

aztán beszáltam és be indult :D


hátha neked is segít :D

2015. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megnézte egy ismerős most ezt a drága jó szerkezetet. Szerinte vagy gyújtás vagy benzinellátás. Yippy! Tehát nem kell mennem vele sehova. Viszont most jött el a pont, hogy azt mondjam, ennek a megjavíttatása az utolsó pont. Túl vagyunk már lambdaszondahibán, jeladórelé, klíma javítás. Csak a meghibásodásból eredő költségek 350 ezer ft környékén voltak eddig. És ezek csak a nyavajái miatt. Egy biztos Opelem soha többé nem lesz. Rengetegszer gyalogoltam már miatta, és még nem is annyira vészesen öreg.
2015. jan. 1. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Benzin van benne? Kicsi sárga benzinkút nem világit?
2015. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt egy abszolút segítő szándékú újévi poénnak veszem!
2015. jan. 1. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:

a komolyan mondtam azt hogy rázad a kocsit! !! lehet a benzin tartályban van valami trutymú és az eldugitotta!


nekem is ez volt a baja!


csak rá áltam a vonó horogra és fel le rázram és utána be indult!

2015. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentem annak szólt, aki azzal poénkodott, hogy nem világít-e a narancssárga benzinkút. :)

Megrázom, ahogy mondtad, más választásom nincs jelenleg :) Remélem nekem is segíteni fog!

2015. jan. 1. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
na sikerült?
2015. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megráztuk tisztességesen, de semmi. :(
2015. jan. 1. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!