Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha részeg vagyok az "exemre"...

Ha részeg vagyok az "exemre" gondolok, de ha józan akkor meg egyáltalán nem gondolok rá! De nem értem hogy miért?

Figyelt kérdés

Kicsit leírom bövebben hogy jobban tudjatok segíteni;

Van egy unoka testvérem, velem egy idős, de ő mindig megbánt, nagyon rafinált, bármit megtenne hogy rossz legyen nekem, már egy ideje nem foglalkozok vele, de szeretem és ez így nehéz. Volt egy fiú, többször találkoztunk, csókolóztunk is, de nem jártunk. (Csak nem tudtam mit írni a kérdéshez). Na de mindegy az a fiú is megbántott mert mondtam neki hogy nekem nem lehet fiúm, a tanulás meg a szüleim miatt, és akkor nem beszéltünk, rá 2 napra hogy nem beszéltünk lett egy barátnője. Ekkor azt mondtam hogy soha többet nem fogok vele beszélni... Aztan jott a karacsony es ittam, es ekkor ra irtam es elmondta hogy mennyire banja hogy nem beszeltunk. Szeretne tovabbra is beszelni velem...

Amikor józan vagyok, akkor az unoka testvéremet szeretem és foglalkozni akarok vele, a fiúról meg hallani sem akarok, még csak nem is érdekel. De tényleg nem érdekel mert nem voltam bele szerelmes! Viszont amikor részeg vagyok akkor az uncsimmal nem foglalkozok de a fiúval meg igen. Tegnap Szilveszterkor ittam egy kicsit és rá írtam a fiúra, es mondtam neki hogy jojjon a munka helyemre szombaton... Es most hogy masnap reggel van, megbantam. Nem kellet volna rá írnom?



2015. jan. 1. 12:04
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az lehet a problémád, hogy az még mindig szereted azt a fiút és az unokatesóddal, csak a figyelmedet akarod elterelni a tudatalattid alatt. Írj, ha van még kérdésed!
2015. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!