Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayről érdemes vásárolni? Jó...

Ebayről érdemes vásárolni? Jó minőségűek? Kb. hány nap múlva hozzák ki amit rendelsz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Van amit igen, van amit nem. Érdemes figyelmbe venni, hogy aokszor az olcsóbbnak tűnő áru vámmal, adóval, postával együtt mint drágább, mintha itthon vennéd. más esetben nyiván jól lehet járni, DE biztosíték sosincs, hogy azt kapod, amit kértél, vagy nem vész el a postán stb.

Az idő függ a rendelési helytől, és a postázási módtól. Nyilván Ausztráliából több idő szállítani, mint Ausztriából.

2015. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eBay nem egy bolt. Nem egy üzlet, ami vagy megbízható vagy nem.


Az eBay csak egy felület, ahol sok ember és cég a világ legkülönbözőbb tájáról árulja a termékeit.


Olyan, mintha azt kérdeznéd, a Fény utcai piacon zsizsikes-e a bab. A válasz ugyanez lesz: attól függ, kitől veszed.


Nézed meg az eladó értékelését és dönts az alapján.

2015. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebay olyan mint a vatera!

Én szoktam ott vásárolni,ékszereket, órákat,sálakat,telomhoz gépemhez cuccokat.Most is várok egy órát!Viszont sok a várakozási idő,mig megkapod! 10-35 munkanap vagy lehet több is! Tavaly év elején rendeltem egy fülbevalót,és összel kaptam meg!

Én ezért át váltottam egy másik oldalra,úgyan azok a cuccok vannak ott mint ebay-on csak olcsobbért és választhatsz 2 szálitási mód közül: Normál ingyenes 10-20 munkanapos vagy prémium fizetős 3-5 munkanapos! Illetve itt még jutalmat is kapsz

2015. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 marcipánfelhő válasza:
Utolsó.Melyik az az oldal??
2015. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

miniinthebox.com

Attól függ mit akar rendelni az ember..nyilván ezen is meg ebay-on is van olyan ami a másik oldalon nincs vagy drágább

2015. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!