Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan és hova hivnátok...

Fiúk! Hogyan és hova hivnátok el egy lányt randizni? (könyvet irok, és lány vagyok. )

Figyelt kérdés

Bármilyen ötletet elfogadok, mert nem szeretném túl lányosra, habos babosra venni a figurát....:)

Szóval hogyan hivnatok el randizni egy lányt, akit nemrég ismertetek meg? pl. személyesen vagy telefonon? Ha szemelyesen akkor milyen lenne a testbeszéded? :D



2015. jan. 2. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen csak személyesen megkérdezném tőle, hogy nincs-e kedve meginni egy kávét valamikor. Biztos nem szó szerint kérdezném meg, hogy "Hé, nincs-e kedved randizni egyet?" :) Azért az nem lenne túl kreatív. Bár nyilván általános iskolában még lehet hogy így hívnak el lányokat, nem tudom hány éves vagy.
2015. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ned Stark válasza:
100%
Egyértelműen személyesen. A hova az más kérdés. Attól függ, hogy milyen a lány jelleme, mert ugye nem hívhatok el egy lányt moziba, ha utálja a filmeket. :D A testbeszéd pedig legyen határozott. :)
2015. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!