Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom kit válasszak?!

Nem tudom kit válasszak?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok több éve....és van egy másik fiú aki a legjobb haverom...na most a szerelmem kinem állhatja a legjobb haverom és forditva egy régi ügy miatt...most arra kényszerítenek hogy válasszak közöttük...a lényeg hogy a szerelmemmel nem vagyok együtt de bírjuk egymást...a haverom meg..hát nagyon jó vele lógni...szerintetek mi a fontosabb a szerelem vagy a barátság..komolyan!!! Létszi segitsetek...

2015. jan. 2. 21:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem a barátság. Még lehetsz újra szerelmes,de ha a szerelmet választasz,lehet,h nem marad a barátaid. Bár attól függ van-e több barátod. Meg igazából ha választás elé állítanak,akkor egyiket se kellene. Úgy igazságos.
2015. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki szeret, az nem kényszerít választásra. Ha ez a két srác tényleg szeretnének téged, akár barátilag, akár szerelemből, akkor nem akarnának ilyen kényelmetlen helyzetbe hozni. Tudnák, hogy neked mindketten sokat jelentenek, és nem szeretnék, hogy neked rossz legyen. Szóval itt mindkét embert pattintanod kell. Egy igaz barát nem kényszerít választásra, egy igaz szerelemben pedig nem ez a lényeg. Ennyi.
2015. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!