Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » De anyukamek nem engedik a...

De anyukamek nem engedik a babat . A kerdesem pedig az lenne ha terhes lennek es nem szeretnem elvetetni ugye en nem lehetnek a gyamja. De a baratom az lehetne? Dolgozik is.

Figyelt kérdés
16 eves vagyok a baratom 23. egy eve egyutt vagyunk de mar regota ismerjuk egymast. Es nagyon szeretnenk kisbabat.
2015. jan. 3. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Műsorszünet van a minimaxon? Mi van a mai fiatalsággal? Értem, hogy nagy a szerelem, de szerintem a gyerek-kérdést még tegyétek félre egy darabig... Egyikőtök sem olyan felelősségteljes a kérdés alapján, hogy gyereket vállaljatok, ez még néhány jóval idősebb embernek is nagy feladat, nem hogy egy 16 éves lánynak és a 23 éves apuka-jelöltnek...
2015. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem is értem miért nem engedik a babát... -.- Előbb talán tedd le az érettségit vagy a szakmát, különben nem fogjátok tudni eltartani a gyereket, a szülőkre sem lehet majd mindig számítani
2015. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ne itelkezzzetek ameddig nem ismertek minket!!!!!

nem velemenyt es kioktatast kertem. hanem kerdeztem valamit.

!!!

meggondoltuk mar nem egyszerr.

tudjuk nagyon jol hogy egy gyerek nagy feleloseg.

es igen is akarjuk.

eltudjuk tartani van mibol az anyagiak nem problema nallunk. ezt nem nagykepusegbol mondom.!!!


az az egy problema hogy nekem anyammal nem jo a viszonyom es nem engedi a gyereket. nem lehet vele semmit megbeszelni!

2015. jan. 3. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi van, ha anyukád nem engedi a babát? A teherbeesés nem rajta múlik.

12 hétnél idősebb babát pedig nem lehet elvetetni. Ha nem szóltok neki a terhességről, csak a 12. hét után, már meg kell szülni, nincs mit tenni, ha engedi ha nem.

Ha a barátod az apa, akkor automaitkusan a gyámja is lesz a babának.

2015. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ertem koszonom.

es azzal mi a helyzet ha oda szeretnek menni a baratomhoz??

de anyuek nem engednek el itholrol.

de nem szeretnek ithol maradni.

baratommal szeretnek kulon lakasba vagy a szuleihez menni.


valaki ebben nem tudna nekem segiteni hogy eljojjek itholrol problema nelkul.??

2015. jan. 3. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az a helyzet, hogy törvényesen nem mehetsz el otthonról, csak azért, hogy megszülj egy gyereket. Arra is gondolnod kell, hogy ha mégis úgy döntesz, hogy nektek annyira kell a gyerek, hogy teherbe akarsz esni, akkor először az egészséged a legfontosabb. A szülés pedig nem biztos, hogy egy fejlődésben lévő GYEREK testének való. Biztos nagy divat a "16 and pregnant" óta a kiskorúak gyerekvállalása, de ebben az esetben szerintem kicsit hanyagoljátok a dolgot, várjatok még minimum 3 évet, bár még az is korai.
2015. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17 évesen nagykorúsíthatod magad, babásan meg is adják.
2015. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ugy hogy nem kell eskuvo?

17 evesen ha teherbe esek akkor nagykorusithatom magam?

es hogyan ?

2015. jan. 5. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, hogy hogy működik a nagykorúsítás. Sajnos azt sem tudom, hogy hol kell kérvényezni :(

De esküvő nem kell, az biztos

2015. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mar tudom koszonom azert: )
2015. jan. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!