Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki Cambridge vagy Oxford...

Valaki Cambridge vagy Oxford egyetemre jár közületek? én is ilyen iskolaba szeretnek jarni . Most megyek csak középiskolára . Nyaron fogok jarni angol orakra is . Kernek segitseget mindent ezekrol az egyetemekről?

Figyelt kérdés
köszönöm szépen! gyorsan irtam telefonon ugy hogy lesznek hibaim
2015. jan. 3. 16:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
aszt tudom mivel olvastam hogy az eves tandij 3 500 000 HUF a Cambridgen
2015. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Jaj de aranyosan naiv vagy, 14 évesen nekem is ilyen nagy terveim voltak, de ahogy közeledsz majd az érettségihez, annál nyilvánvalóbb lesz, hogy örülsz, ha felvesznek itthon államira. Még ha folyékonyan beszélnél angolul és a bőröd alatt is pénz lenne, akkor se garancia hogy felvételt nyernél egy ilyen színvonalas egyetemre (elég sokan vannak így szerintem a világon, mégse mind jár egyáltalán egyetemre). Inkább legyen az az álmod, hogy bejutsz egy magyar színvonalas egyetemre, ahonnan majd tudsz külföldi tanulmányútra jelentkezni (Erasmussal tudnál Angliába).
2015. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne hallgass az előzőre, kicsit megkeseredettnek tűnik. Álmodozz, és tegyél érte, akkor sikerülhet. Egyik barátom jövőre kezd Oxfordban mesterszakon.
2015. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván egyenesen felvennék bsc-re, csak nézd meg, mik a követelmények, aztán meg hogy egy külföldinek pluszba mik azok, és máris nyilvánvaló lesz, hogy hacsak nem zseni, nem veszik fel:)) De igazad van, ábrándozzon csak nyugodtan, aztán majd felvételikor esik pofára:)
2015. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
igaz, egyszerűbb, ha egyből feladja :)
2015. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Legyen realisztikus, ne álomvilágban éljen, s akkor nem kell mit feladnia:)
2015. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
sajnálom, hogy ilyen rossz a hozzáállásod, gondolom ért egy pár csalódás, de légyszi ne húzd vissza az embereket, inkább támogasd őket... amúgy ha mindenki így állna hozzá, akkor (ennél a példánál maradva) az ürességtől kongana az Oxford :D
2015. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nemigazán, mivel az átlagon felüli képességűek megtalálják a helyüket, de ha az adott illető nem ilyen kvalitású ráadásul külföldi (nem állampolgár) és esetleg nem beszéli perfektül a nyelvet, esélye a bejutásra egy szép kerek nulla. Persze ha vannak kapcsolatai, bármi megoldható:)
2015. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Barátom Oxfordra jár, és általa sok "külföldit" ismerek akik szintén oda járnak.

Bejutni még könnyebb. ha Magyarországról jelentkezel, 5-ös érettségi és kiváló angol a minimum, önkénteskedés jó pont, illetve jelentkezéshez kell készíteni egy videót, stb.

persze a bejutás nem garancia arra, hogy el is végzed! ez a szaktól is függ, pl. egy mérnöki szakon kevesebbet kell tanulni mint a jogon, ahol akár a napi 500 oldal olvasását elvárják. a követelmények magasak, de ide nem is azok jelentkeznek akik hármasokkal "átbukdácsolták" a gimnáziumot.

2015. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat
2015. jan. 17. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!