Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mivel töltsük az egész...

Mit mivel töltsük az egész napunkat a fiúmmal?

Figyelt kérdés
Mindig szinte csak filmezünk,nagyon szeretek de már uncsi,uszodába is járunk de már az is uncsi:)Valami érdekeset nem tudnátok ajánlani?:)

2015. jan. 5. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szex?
2015. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam hogy lesz ilyen komment,szerintem az is lesz de még vlmi?
2015. jan. 5. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok és van valami közös hobbitok?

akár olvashattok gyakori kérdéseket is :)

esetleg valami sport?

vagy számítógépes/telefonos játék?

2015. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát táncolunk...16,18 evesek vagyunk:)A jatekok az jo otlet,de nem hiszem h gyakorikerdeseket fogunk olvasgatni:DMeg valami otlet?:)
2015. jan. 5. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:

a gépen játszásnak azaz előnye, hogy mindig lehet más és más...akár más és más játék :) és vannak bizonyos játékok amikbe több embert is belevonhattok...


vagy akár kettesben tanulhattok valami új táncot :)


lehet ódivatúan hangzik, de kirakhattok akár egy 1000 db-os puzzle-t is :) annak is meg van a sajátos hangulata...


esetleg kirándulás még?

2015. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyébként a szexet én speciel csak viccként mondtam de a kérdező komoly tanácsnak vélte. Ha komolyan gondolod a kapcsolatodat akkor rá kell jönnöd, hogy a szex még jó "időtöltés"(bár nem annak kéne lennie de fiataloknál talán még megbocsátható) egy darabig de hosszú távon nem működik. És akkor mi lesz? Jön az egyszerűbb döntés a szakítás? A másik opció, hogy nem veszed komolyan a kapcsolatot...akkor meg ez szomorú.

Tippeket előttem mondtak én azokhoz tartanám magam.

Első voltam!

2015. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát bocsi de hogyha tényleg csak így simán leírod hogy : szex,akkor arra a szemelyre ugy gondolok hogy egy 14 eves fiu irta...nem gondoltam viccnek,és komolynak gondolom a kapcsolatomat!Nagyon is!
2015. jan. 5. 21:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah és köszönöm szépen a tanácsokat:)
2015. jan. 5. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól van hölgyem bocsásson meg :D
2015. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 brokenbone ***** válasza:
gyhakoholjatok szalbazsháákon
2015. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!