Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új vagyok és a "Merlin kalandj...

Új vagyok és a "Merlin kalandjai "című sorozathoz lenne egy kérdésem. Még régebben itt olvastam h a Merlinből 3 részes film trilógia fog készülni. Meg tudná nekem valaki mondani h most akkor lessz az a trilógia vagy nem?!

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszike írjatok válaszoka.szeretném meg tudni hogy lessz-e folytatás vagy nem .
2015. jan. 21. 20:59
 2/5 anonim válasza:
Én szeretnék segíteni, de sajnos én is annyit tudok mint te, hogy tervezték a dolgot, de még semmi nem lett belőle, és ha engem kérdezel nem is lesz, legalább is ugyanezzel a szereplő bagázzsal biztos nem, mivel a sorozatot is hosszabbra tervezték, de állítólag az Arthurt alakító Bradley James ráunt a karakter alakítására, ezért ez nem így történt. emiatt kicsit összecsapottnak éreztem a végét. Meg ha belegondolsz, mit tudnának még beletenni, amit még nem tettek. De azért én is örülnék egy trilógiának :)
2015. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 shofia válasza:
Ha lesz, akkor ezzel a csapattal lesz. (Csakhogy kijavítsam az előző kommentelőt. Kapcsolatban vagyok colin morgannal, és ő ezt írta: ez attól függ hogy kinek mennyi szerepe lesz más sorozatokban. Ha lesz, akkor elötte lesz egy 6. évad, és aztán lesz 3 film, ami nem folytatás lesz, hanem olyan dolgokat mutat meg a sorozatról, amikről nem beszéltek eddig a sorozatban, és nem is történt meg. Igazából merlin eddigi, és arthur halála után kimaradt történteket mutatják be. Egyszóval ő sem tudja biztosan hogy lesz e, csak azt, hogy már készül a forgatókönyv.
2015. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 shofia válasza:
Szia! Lesz, mindenképp, már híresztelik. Először 6. éved, aztán filmek.
2015. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2016. jún. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!