Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fültágító csigát mennyi idő...

Fültágító csigát mennyi idő alatt toljam végig?

Figyelt kérdés

Vettem egy csigát, 5 mm-es, még sose volt fültágítóm, erre volt pénzem, ez tetszik.

Teljesen steril, új szöget raktam bele, 40-est és aztán 60-ast aztán egy picit bele toltam a föltágító csigából.

kb 3 mm hossz van bele nyomva eddig, vastagságra nem tudom mekkora. Mennyi időnként mehet tovább?

Ha este ki veszem tuti össze húzódik, aludjak ebben?



2015. jan. 6. 21:37
 1/1 anonim válasza:
igazából ez nem a legjobb módszer, ha még sosem volt fültágítód, már ha ezt úgy érted, hogy ez az első, amit beteszel a füledbe életed során. ha ez így van akkor én inkább ajánlanám, hogy otthon szépen a fültisztító pálcikáról szedd le a vattát, és azt rakd először a füledbe, amíg az be nem gyúgyul.. utána az 5mm-es csiga még mindig nagy, de már nem olyan gázos, mintha elsőre azt raknád be.. és ez igazából tőled függ h mennyire gyorsan rakod be. ha fáj mikor tolod, akkor várj vele 5-10 percet, míg kicsit tágul meg múlik a fájdalom és told tovább. és szerintem nem forr be egy éjszaka alatt, nemtudom, énis most akarok csak tágítót. :)
2015. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!