Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok rátalálni a neten...

Levendula4 kérdése:

Hol tudok rátalálni a neten olyan emberekre, akik ugyanakkor ( év, hónap, nap) születtek, mint én?

Figyelt kérdés
Egyik oldalon olvastam, hogy Magyarország mai területén 487 baba látott vilagot ugyanazon a napon, amikor én is születtem.

2015. jan. 7. 22:47
 1/2 2xSü ***** válasza:

Elég reménytelen vállalkozás. IWIW-en még lehetett születési dátum alapján keresni, de Facebookon adatvédelmi okok miatt – nagyon helyesen – erre nincs lehetőség.


Magyarországon évente kb. 90 000 gyerek születik. Azaz átlagosan az év minden napjára jut 246 gyerek. Régebben magasabb volt a születések száma, illetve a fluktuáció miatt is lehetséges az általad leírt szám.

2015. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ettől tartottam én is. Esetleg még valaki más nem tud a témában valami hasznosat mondani?
2015. jan. 9. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!