Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen filc az, ami nem kopik...

Milyen filc az, ami nem kopik le a gitárról?

Figyelt kérdés

Deák Bill Gyulával aláirattam a gitárom lakkfilccel. Elég jól bírta. Most viszont kopni kezdett (elektromos gitár)

Milyen filccel írjam ami nem kopik le ha játék közbe esetleg hozzá hozzá érek...?

[link]



2015. jan. 8. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én lakkot fújok rá.
2015. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

basszuuuuus mekkora ötlet! :O És nem jön le a lakkráfújástól a filc illetve a fáról a festék?? Kell utána polírozni? Naagyon látszik hogy rá lett fújva valami?

Körömlakkal próbáltam (átlátszóval) áthúzni.... előszór megpróbáltam a gitár belsejében h egyáltalán mit csinál a körömlakk vele.. lehozta 1 pöttybe bent (elmosódott) a fekete festék)

2015. jan. 8. 19:59
 3/19 anonim ***** válasza:

Azért kell fújóssal fújni,mert ha ecsettel kennéd, annak látszana a szála, illetve feloldaná és elkenné a filctollat.


A fújós nem is látszik a magasfényű feketén.

2015. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani h milyen fajtát vegyek, illetve milyen körülmények között, és hogyan vigyem fel a testre? :)
2015. jan. 8. 20:23
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]


pl


lehetőleg magasfényű legyen, mert az ilyen strato kópiákat azzal szokták kezelni, illetve lehetőleg vízbázisú, az nem oldja sem a filcet, sem az alatta levő lakkot.

Szerintem ez ha megszárad semennyire nem fog látszani rajta.

2015. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szoktak feltenni vékony öntapadós átlátszó fóliát is.

Ha mégis lakkozod, teszteld a lakkot egy nem túl feltűnő helyen, hogy nem lép-e reakcióba a gyári lakkozással!

2015. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A vízbázisú lakk aligha léphet reakcióba az eredeti lakkal... furcsa lenne.



Kérdező, ha már strato, ez is olyasmi, mint a tied a képen. Csak kb 15x annyiba került még így is:

[link]


Sajna valaki összemarta a gyári pickup lukakat egy nagy lyukká és közben sikeresen át is szakította az alját. Most egy jó nagy lyuk van ott.Csak azlért, hogy beletegyen egy humbuckert. besz rás.

Majd holnap kiokoskodok valami megoldást, ami eltünteti onnan a lyukat. Kíváncsi vagyok milyen hangja lesz.

Öregebb nálam.

2015. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy drága :D Nekem nincs pénzem ilyesmikre :D AM KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!! :D

Jól szétvan am barmolva a gitár... xD :/ Remélem sikerül megcsinálni és jól fog szólni!!! :)

AM neked is windows phoneod van? :P

2015. jan. 9. 18:16
 9/19 anonim ***** válasza:

Készülget.

Lemattítottam az elejét.

A retek műanyag koptatót elhajítottam, csináltam hozzá fából egyet(kőris) A potmétergombok is kőrisből lesznek rajta.

Sajna a gyári hangolókulcsai nincsenek meg, ahogy a hídja sem, illetve a nyaklemeze se.


[link]



Igen, lumia 820-am van.Miért?

2015. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem is lumia 820-asom van :D
2015. jan. 9. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!