Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láncot, teherláncot hol tudok...

Láncot, teherláncot hol tudok szerezni? ( edzéshez )

Figyelt kérdés

A terv az, hogy súlyként a láncot magamra akasztom, és azzal végzem a gyakorlatot. ( tolódzkodás, guggoláshoz például kitűnő ). Egyetlen oldalt találtam ( eddig ) ahonnan lehet teherláncot rendelni, viszont csak minimum 10 folyóméterben.

Honnan tudnék venni, rendelni ilyen láncot?



#edzés #lánc #teherlánc
2015. jan. 9. 19:32
 1/3 anonim válasza:
Hát tudni kéne, hogy hány kg-ot szeretnél magadra pakolni. Mezőgazdasági boltban (főleg falun)esetleg tudsz szerezni traktorvontató láncot. Emeléstechnikai boltban pedig emelőláncot (amit a darukra tesznek terhek emelésére). Persze ezek mind nagyon drágák (kb 3000Ft/m-től). Barkácsboltban (ált. nem obi és társai), vagy zárboltban kapsz 8mm-ig láncot 1500Ft/m alatt. Én 10mm-eset találtam elfekvőbe abból vettem 2m-t és úgy kb 4 kg a tömege (de nem mértem még le).
2015. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt találtam legcélszerűbbnek, hogy 1,5 m körülbelül 4-5 kg. Ha 1,5 méter, akkor mint egy válltáskát keresztbe rakom magamon. De fekvőtámasz, tolódzkodás és guggoláshoz legalább 40 vagy 50 kg jó volna. :D

2015. máj. 5. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Súlymellény homokkal kell megtölteni
2018. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!