Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj, sokat ront a hatáson,...

Az baj, sokat ront a hatáson, ha a cosplayhez nincs kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Egy padlizsán-lila szempár lenne nélkülözve, nekem kékes-szürkészöld van.

2015. jan. 9. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem annyira nem feltűnő. Nekem nyárra világoskék szemű karakterhez lenne sötétbarna szemem kontaktlencse nélkül :/ A lila annyira nem állhat messze szerintem a te szemed színétől.
2015. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszi! :)
2015. jan. 10. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Ismerek olyat, aki nem szeret lencsét hordani, inkább megalkuszik a saját szemszínével. Én pont az ellentéte vagyok, nekem fontos, hogy ha nem is 100%osan (hisz azért nehéz eltalálni a megfelelő árnyalatú lencsét), de azért legyen ugyanolyan színű szemem, mint a karakteré.

Egy szó mint száz: neked kell tudnod, ez téged mennyire zavar! A cosplay a szórakozásról szól, nincsenek kötelező dolgok benne. :)

2015. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan fontos. Én következőnek pl. mellőzöm a lencséket, mert az istennek se találtam megfelelő vörös árnyalatot.
2015. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha a szeme az ismertetőjele, mert azért van olyan, akkor igen sokat ront ha más színű a szemed.

Nekem nagy bánatom, hogy a szemem egyetlen színes lencsét sem visel el... :/

2015. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem lesz :)
2015. febr. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!