Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15,5 évesen felvennének egy...

15,5 évesen felvennének egy esti gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Most általánosba járok (8. osztály) , és ugyan ebben a suliban van délután fél 5-től este 9-ig esti gimnázium. 2 hét múlva megyek az esti igazgatójához, és megkérdezem tőle, hogy be lehet-e iratkozni (természetesen szülővel) 15 és fél évesen, ugyanis 16 éves kortól lehetséges a beiratkozás, de ha elmondom neki, hogy imádom ezt a sulit, és szeretnék a további 4 évben is itt tanulni, meg fogja engedni? Vagy ez törvénysértés lenne? Egyébként áprilisban leszek 15 éves, és amikor kezdődne a suli, akkor 15 és fél, bár tudom, ez sokat nem változtat. Szóval a kérdés az, hogy egyeltalán bemenjek hozzá, megér egy próbát, vagy hülyének fog nézni, hogy 15 évesen estibe szeretnék járni?

Egyébként azért szeretném itt folytatni a tanulmányaimat, mert lenne 2 tanár aki megmarad, és szeretem is őket, nem kell reggel 5-kor felkelnem, és vonattal bejárni Pestre, hanem csak lesétálok a sulihoz (15 perc), és mint említettem, nagyon szeretem ezt a sulit, tanárokat.

Előre is köszönöm, ha valaki válaszol. :D


2015. jan. 10. 14:18
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem ne számíts rá, mert nem feltétlenül az igazgatótól függ. Fölötte is állnak emberek és a szabály mégis csak szabály. Persze egy próbát megér ... :)
2015. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!