Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki egyedül MondoCon-ra elmenni?

Ciki egyedül MondoCon-ra elmenni?

Figyelt kérdés
A barátnőm lehet nem fog tudni eljönni, én viszont a tavaszin mindenképp ott szeretnék lenni. De hát...egyedül kóvájogjak ott? Nem ciki?

2015. jan. 13. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, miért lenne? :) Ennek ellenére javaslom, hogy lépj be a Mondoconosok csoportba FB-on, mert ott általában con előtt sok magányos ember felbukkan, aki keres valakit akivel együtt mehetne. :3
2015. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Keress vkit ott biztos lesznek olyan emberkek akik szinten egyedul mennek ;) am szabad kerdezni h hany eves vagy? :)
2015. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én például egyedül szeretek menni leginkább, jobban lehet ismerkedni meg mindent csinálni.
2015. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok:)
2015. jan. 14. 19:58
 5/11 anonim válasza:

Nem ciki, de ha nagyon zavar, akkor nincs esetleg több olyan ismerősöd, akik tudnak menni/beajánlani csoportoknak?

Én is egy kb 20-30 fős (hányan megyünk éppen) csapattal járok.

2015. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő az egyedüli barátnőm aki érdeklődik az animék, japán kultúra iránt. Sajnos nem tudnék mással menni
2015. jan. 16. 21:57
 7/11 anonim válasza:

Cosplayezni terveztél valamit?Akkor nagyon könnyű odacsapódni másokhoz.Mondanál, hogy gyere velünk, így is sokan vagyunk, de biztos hogy nem tudok menni...

De egyedül se lesz ciki, csak nem lesz annyira élvezetes, mintha többen mennétek.Amúgy miért akarsz ezen ott lenni mindenképpen?A conok többségén ugyan az történik, esetleg egy-egy nagyobb esemény van (koncertek, ilyenek) amik különböznek.

2015. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Külföldön élek, ez lesz az első Con-om magyarországon :) valamint Májustól megkezdődik a vizsgaidőszak, NyáriCon-ra sajnos nem fogok tudni eljutni, sem az őszire és télire.

Egyébként civilben megyek :)

2015. jan. 20. 16:16
 9/11 anonim válasza:
Én is egyedül megyek, írj ha van kedved :)
2015. febr. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én anyukámmal mentem. Nem kellett volna...Mindig csak azt hallottam magam mellől, hogy: "Mennyi őrült..hova keveredtünk mi?" meg: "Itt semmi sincs, ennyi pénzért felesleges eljönni.A sarkon is lehet találkozni a barátaiddal" XD
2015. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!