Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10-15 mondatos fogalmazást...

10-15 mondatos fogalmazást kell írnom ezekkel a címekkel: Miért dolgoznak a szülők nap mint nap? Mire való az internet? Képzeld magad egy állat helyébe és írd le egy napod! Valaki segítsen légyszives, mert nem tudok fogalmazást írni.

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
3 fogalmazás?
2015. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mind a 3 témából kell 10-15 mondat, vagy összesen? Elég egyértelműek egyébként. Jó, mondjuk arról, hogy miért dolgoznak a szülők, én is valószínűleg csak hülyeségeket írnék, amellett, hogy mert kell a pénz, de pl hogy mire jó az internet? Ennek aztán tényleg számtalan oka van.


Az állatosra meg találj ki valami vicceset. Ez tényleg nagy hülyeség, és ha komolyan akarnád leírni, akkor kb abból állna az egész, hogy felkelsz, egész nap fekszel meg eszel, aztán lefekszel. Vagy képzeld magad a kutyátok / macskátok / valaki másé helyébe, és sződd bele a veletek kapcsolatos interakciókat is (pl meghallottam, hogy hazajött a gazda, odamegyek hozzá, és pitizek, ő elkezd játszani velem, megetet, stb), vagy valami vicceset találj ki. Pl hogy magam alá sz*rtam, beleléptem, és tök büdös volt. Beleharaptam egy csalánba. Röptében elkaptam és megettem egy legyet. Ilyeneket :D

2015. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na megírtad?
2015. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen megírtam:) köszönöm a tanácsokat:D
2015. jan. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!