Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fiúügy, SOS.

Mit tegyek? Fiúügy, SOS.

Figyelt kérdés
Van a legjobb barátom, ugye, aki fiú. És 2014. májusában láttam az unokatestvérét, aki nem mellesleg nagyon nagyon jól néz ki, de vele szeptemberig nem ugyanabba az iskolába jártunk. De idén itt kezdett a sulinkban, és én ohh meg áhh.. nagyon belezúgtam. Amúgy néha (sokszor) néz engem, meg mosolyog rám, de van, amikor semmi, és köszönés nélkül elmegy mellettem. Bármit megtettem volna érte, amíg nem bunkózott velem, de egyszer nagyon megsértett, ezért legjobb barátomnak is elmondtam, hogy nálam az unokatesója leszerepelt emberségből, ő pedig gondolom, leadta a srácnak a drótot, mert a srác már írt közösségin is (eddig soha), érdeklődött, hogy mi van velem, stb, stb, egyre többet mosolyog rám, és szülinapomon is boldog szülinapot kívánt. Több barátnőm szerint régen szerelmes belém, és most, hogy azt mondtam, hogy nem érdekel, jobban teper utánam. Nem hiszem, hogy nekem kéne megtennem azt a bizonyos "első lépést", vagyis nem nekem kéne úgy közelítenem felé. Szerintetek mit tegyek?

2015. jan. 14. 18:26
 1/3 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani,de szerintem először bizonyosodj meg róla,hogy nem csak azért beszél veled,mert bűntudata van,amiért megsértett. Egyáltalán nem neked kell megtenned az első lépést,de visszamosolyoghatsz rá,meg légy kedves vele. Talán tényleg szerelmes beléd,de ne aggódj,ha ez így van,akkor hamarosan bevallja,vagy megteszi a bizonyos első lépést. Ha pedig nem,akkor szerintem csak a bűntudata miatt viselkedik így veled. Mindenesetre készülj fel a legrosszabbra is.:)
2015. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már a 21. század. Nyugodtan megteheted azt a bizonyos első lépést, pláne, hogy ennyire bejön neked a srác. És látszólag te is tetszel neki. Nem kell mindig a másikra várni. Lehet, ő meg arra vár, hogy zöld utat adj neki az a túlmisztifikált első lépés megtételére (mert hogy ugye úgy tudja, hogy nálad leszerepelt).
2015. jan. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manócska1 ***** válasza:
szerintem is éreztesd vele hogy van esélye nálad.
2015. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!