Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Német nyelvterületen szeretnék...

Német nyelvterületen szeretnék dolgozni de sajnos még kevés hozzá a tudásom. A Katedra rapid nyelvtanfolyamát elvégezte már valaki? Esetleg egyéb ötletek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Katedrát csak akkor válaszd, ha adtak próbaórát. Van jó tanár is, de kifoghatsz egy gyengébbet. Utólag hiába reklamál az ember, sajnos én is így jártam.
2015. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Köszönöm ezt hallottam róluk én is.
2015. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyelviskolák úgy fogdossák össze a tanárokat az utcáról, eseti szerződéssel. Szóval az, hogy a tanár pont milyen, ugyanolyan lutri nyelviskolán keresztül is, mint ha akkor már magad keresel egy magántanárt.


Ehhez jár hozzá tök felesleges plusz rizikófaktorként, hogy egyes nyelviskolák csak lehúzások, besöprik a pénzt, aztán a tanárt esetenként ki se fizetik. A Katedra ebből a szempontból még a megbízhatóbb cég, és -- persze csak ha már feltétlenül, mindenárom nyelviskolát szeretnél, akkor ahhoz képest -- egy jó választás.


(Listát lehetne viszont írni azokból a maffiás fedőcégekből, ahol már a látszat kedvéért minimális oktatásszervezési munka sem folyik, -- élükön a RingGroup nevű bűnbandával.)


De ha rám hallgatsz, akkor keresel egy jó magántanárt.

2015. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!