Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi annak a pluginnak a neve...

Diszko kérdése:

Mi annak a pluginnak a neve ami a mestermc is van amikor a földön a vasat az aranyat felveszi egy player és abból kap pénzt? Ha te tudnál ebben segiteni segits.

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 06:56
 1/3 2xSü ***** válasza:

Hogy a MesterMC-n milyen plugin van, azt nem tudom. Lehet, hogy egyedi megoldás. Viszont vannak ilyen pluginok. Pl.:

[link]


Meg vannak hasonló. Általában a plugin nevében szerepel a job, jobs kifejezés.


Viszont a konfigurálás időt, energiát kíván. A belinkelt plugin leírásának alján van példa a configra. Meg úgy sokféle leírás, tipp van a neten róla. Ha tudsz angolul, és előveszed a Google-t, akkor rengeteg infó rendelkezésre áll. (Ha nem tudsz angolul, akkor meg inkább ne akarj saját szervet csinálni.)


(A félreértések elkerülése végett ennyit tudok segíteni. A konfigolásban nem segítek, már kijöttem a gyakorlatból, és annyi időm, energiám nincs rá, és nem is akarok rá szánni.)

2015. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző válaszoló:

Félreértetted a kérdést, mondjuk ezt nem volt nehéz, mert így is lehetett volna érteni.

A kérdező szerintem arra gondolt, pl amit a skypvp szerverem használnak. Az, hogy ki vannak dobva a földre aranyrudak, és aki felveszi az kap 100 pénzt például.

A válasz: elmondták az egyik videóban, hogy saját fejlesztés, bár volt már egy pár dolog, amire szintén ezt mondták, pedig csak letoltottek bukkit.org ról.

2015. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi de csak egy kérdés lett volna mert más szerveren is láttam ilyet nem csak mestermc de azért köszi a segítséget :D
2015. febr. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!