Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, ti barátkoznátok egy...

Fiúk, ti barátkoznátok egy olyan meleg fiúval, aki nem feltünösködik, teljesen normális élete van és nem undoritó mint egy-kettő másik meleg?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 22:42
 1/8 szántóvető ***** válasza:
28%
ha tudnám róla akkor nem,inkább kerülném.
2015. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%
Volt, akivel barátkoztam, nem volt undorító, de kiütközött a jellemén igen hamar és a tettei végett falun jobb volt elkerülni... 30 nő között ő az egyedüli "férfi" - aki úgy rázza magát, mint egy rossz r**anc - a zumba oktatáson... Pedig alapvetően nem lett volna vele gond, mert nem egy buta gyerek.
2015. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
37%
Nem. Mert aki meleg az beteg és betegekkel nem barátkozunk. Te kis homokos szrhz.
2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Én simán...

Mellékes, hogy meleg. Csak legyen közös téma

2015. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem volt még meleg ismerősöm. Ha most szereznék egyet, először tartanék attól, hogy majd többet akar. Gondolom ez idővel változna, pláne ha talál magának párt. De persze ehhez az kell, hogy normális legyen valóban.
2015. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert meleg, nem. Ha már barátok lennénk és úgy tudnám meg, nem dobnám el a kapcsolatunkat.
2015. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MrPifta ***** válasza:

"Ha most szereznék egyet, először tartanék attól, hogy majd többet akar."

Ha megmondod neki, hogy te viszont nem, akkor meg fogja érteni.

Igazából a melegek élete is olyan, mint a heteróké: dolgoznak, moziba/étterembe járnak, a családjukkal (értsd: szüleikkel/testvéreikkel) töltik az időt, boltban vásárolnak. Ezekről a dolgokról ők is ugyanúgy tudnak beszélgetni, mint a heterók. Az, hogy mit csinál az ágyban, arról úgy gondolom heteróval sem illik beszélgetni.

2015. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ez a letisztázás többnyire nem szokott működni, igaz, ezt nőkkel tapasztaltam csak.
2015. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!