Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan iskolák amivel elkezdhet...

Olyan iskolák amivel elkezdhetném az álmom? Vagy máshogyan?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta énekes és táncos szeretnék lenni. 15 éves vagyok 10 éve táncolok, de énekelni sajnos nem énekelek csak itthon. Barátaim,családom szerint jó hangom van és én is így gondolom szóval még adottságom is van a dologhoz. Magyarországon van olyan iskola ahol tudnék énekelni, hangszeren játszani, táncolni és ilyesmiket tanulni? Szeretnék, persze nem gondolok semmi nagyra, de ismert lenni. Tudom hogy 100 ilyen kérdést írtak már, de én tényleg komolyan gondolom. Ha van más ötlet hogy hogy vághatnék neki az álmomnak azt megköszönném ha leírnátok!
2015. jan. 19. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!