Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni ha tudom...

Nem tudok aludni ha tudom hogy másnap valami nagy dolog fog történni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például olyanra, hogy pótvizsgára ráparázok és egyáltalán nem tudok aludni, vagy kisérettségi vagy akármi ilyen nagyobb dolog. Hiába veszek be altatót, akkor se tudok aludni. Mit tegyek? Lassan itt az érettségi és nem akarok úgy érettségire menni, mint egyszer pótvizsgára, hogy nem aludtam!!

2015. jan. 21. 11:22
 1/1 anonim válasza:
tudom hogy ez egy 4 éves kérdés,de akkor is ha valakinek hasonló problémája van akkor annak mondom hogy ne parázzon mert nem fogja elcseszni. Csak bízzon magában,nézze át a dolgokat vizsga előtt. A vizsga előtti napon meg nyugodjon le hallgasson zenét,tanuljon, DE ne nézzen filmet!
2019. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!