Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok a bblue oxyfa...

Hallottatok a bblue oxyfa programról? Tényleg annyira biztonságos, ahogy mondják? Honnan tudjam, hogy nem ugyanazt a 10 fát adják el mindenkinek?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, sokakban felmerült már, ezért a cég a KPMG-t (nemzetközileg a 4 legnagyobb auditáló könyvvizsgáló cég egyike) kérte fel, hogy hitelesítse a rendszert, és a KPGM mindent rendben talált, tehát magát az adminisztrációt is, így mindenkinél meg van adva, hogy kinek hol található a fája.
2015. jan. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez jól hangzik! :)

Ha megvannak a fák és mondjuk nem tudom őket hova ültetni, akkor mi a teendő?

2015. jan. 26. 09:36
 3/9 anonim válasza:
Kerüld el őket.
2015. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A cég elülteti neked, és az előbb említett adminisztrációs rendszerrel nyomon követve láthatod, hogy hol vannak a fáid, és mennyit ültettél el. Ha tényleg érdekel, velem felveheted a kapcsolatot privátban, és megbeszélhetjük a továbbiakat.


17:17-es?

Miért kéne elkerülni minket?

2015. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az ilyen cégeket el kell kerülni. Nincs semmi életképes ötlet.Állandóan változik minden.Az eddig beregisztrált emberek meg várnak a pénzükre. Vagy nem várnak? Mindenki megkapta amit eddig ígértek nekik?
2015. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor még nem volt oxyfa, addig a beregisztráltak csak a talajjavító projektet tudták támogatni, a cég erre nem ígért semmit, csak a jogot, hogy valaki ebben tevékenykedjen (én is így regisztráltam).


Akiknek a beregisztráláskor már lehetőségük volt oxyfát venni, azok úgy, ahogy mondod, várják a pénzüket, mert ez a fa 6 év múlva lesz vágásérett, és akkor kapja meg mindenki a pénzét. Ilyen egyszerű.


Elsősorban ajánlom a tájékozódást, mert a cég fejlődését tekintve, vagy akár azt, hogy mára 24 000 fát ültettünk el, szerintem nem egy életképtelen ötleten alapult.

2015. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Keress valakit a csapatban aki 2012-ben és 2013-ban csatlakozott. Neki mit ígértek? Mennyit kapott vissza? Most mit mondanak neki mikor kap pénzt?
2015. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindenkit átvernek! Tudom sajnos.Most az oxyfások pénze fog eltűnni.
2016. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnt el a pénzük, hiszen ők nem befektettek (hiába hiszik a beugratott 4-2 lábú barmok), hanem adományt adtak, ergo semmilyen követeléssel nem élhetnek, ha 6 év után mégsem lesz bevétel, sőt kiszámlázhatják nekik a fák gondozási és kivágási díját is :)
2016. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!