Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki eltudná magyarázni,...

Valaki eltudná magyarázni, hogy hogyan kell tippmixezni?

Figyelt kérdés
Úgy , hogy egy h*lye is megértse ? :D

2015. jan. 23. 21:58
 1/1 anonim válasza:

alapból van egy újság pl:Szerencsemix (a Szerencsejáték Zrt. ingyenes újsága) ha kinyitod mindenféle sportágat találsz benne.a sportágak mellett vannak meccsek és minden meccs mellett van egy 3 jegyü szám.

Pl: 123 Chelsea-West Ham

a meccsek mellett vannak az oddsok amik az egyes csapatok esélyeit jelzik a gyözelemre ezek 3 oszlopban helyezkednek el. ezek a H=hazai D=döntetlen V=vendég jelzés alatt vannak. a H,D,V pedig a lap tetején található.

a tippmixhez tartozik eg segédszelvény melyen 3 oszlopban és 14 sorban számok vannak 1-9-ig.a szelvényen kell beikszelni a mérközés 3 számjegyét minden oszlopban egyet

Pl.ha 123 a mérközés sorszáma akkor az 1-est kell be x-szelned az első oszlopban és egy tovább.a negyedik oszlop a végkimenetelt jelzi ott a H,D,V közül kell választanod. azt hogy hány meccsre fogadsz az események számánál tudod bejelolni.ugyanrra a meccsre nem fogadhatsz egy szelvényen.a fogadás tétjénél a vizszintes sorban vannak a szorzószámok 1x-5x.a fuggőlegesben a tét összege 100 1000 és 10000.itt azt kell eldöntened hányszor akarod megjátszani a tétedet.pl:2x és 100,5x és 1000.a minimális tét 200 forint. vagyis 2x 100 kell bejelolnod.

bocs ha nagyon tudományosan irtam le mert szóban jobban el tudom magyarázni. örülök ha tudtam segiteni

2015. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!