Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel újitottattam a foci...

Fel újitottattam a foci pályát a saját kölcségemen de nem engedik hogy magamról el nevezzem. Joguk van rá?

Figyelt kérdés

A faluban meg csináltuk az őltőzőket a lelátó tribunt saját kölcségemen mert épitési vállalkozó vagyok és megcsináltattom a bejárati kaput is és rá írattam boltívben a nevemet hogy Stadion. A tanács le akarja vettetni hogy mert nekem nem volt jogom de szerinten igen de csak az a bajuk hogy kissebbségi vagyok?

Mi lehet a meg oldás?



2015. jan. 24. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Joguk van hozzá, ez nem úgy megy, hogy ráírom a nevem és már az enyém is. Mert akkor már az egész Empire State Building az enyém lenne, csak rá kell írnom a nevem.

(Helyesírást nem tanítottak az iskolában?

2015. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vala mit valamiért nem? Sok pór ember látták hogy rohad az egész százéve a pálya de nem tettek semmit mert pénzük se volt rá. Az a baj hogy ezek irígyek arra ami másnak van. Mier zavarja ökeket hogy mi a neve a pályának? Felvan újitva és szépen kinéz az egész az a lényeg nem??, Nem azt mondom hogy enyém a pálya csak hogy énróllam van aneve?
2015. jan. 24. 10:28
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%

"Felvan újitva és szépen kinéz az egész az a lényeg nem?"


Igen. Ez lenne a lényege. Nem a neve, nem?

2015. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan. Meg is mondom annak a köcsög tanácsnak hogy ez a lényeg nem a nevve. Akkor meg hagylegyen ott a nevem mert nem az a fotnos. Köszönőm!!!!!4
2015. jan. 24. 11:32
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%
Tehát még mindig fontos, legfontosabb a név. Neked legalábbis az.
2015. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!