Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet Sims 4-ben elköltöz...

Hogy lehet Sims 4-ben elköltöztetni egy tagot az egész famíliából? Több lent!

Figyelt kérdés
Most töltöttem le a Sims 4-et, és hát még nem vagyok valami profi. Van egy háromtagú családom, de abból csak egy tagot szeretnék elköltöztetni egy másik házba. Ha a telefonra, vagy a számítógépre kattintva a "Move Household"-ra kattintok, akkor automatikusan költözteti az egész családot. Valaki tudna segíteni? Köszönöm.

2015. jan. 24. 10:24
 1/3 anonim válasza:

A Sims4 nekem is megvan. Az elején én sem nagyon tudtam, de aztán rájöttem. Elég bonyolult, de megpróbálom elmagyarázni. Belépsz a családodhoz, aztán kilépsz a térképre. Szemből a jobb felső sarokban van pár funkció. Ott a másodikra kattintva kiadja a családod. Ki tudod választani azt az egyet, rákattintasz, majd a másik oldalon találomra kiválasztasz egy játékon kívüli családot, és oda beteszed. Ezután a családodból kikerül az az ember, de a másik család, ahova betetted megjelenik ebben a menüpontban, így ha mégis visszaakarod tenni, akkor ott lesz.

Remélem segítettem.

2015. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan kell kilépni a térképre?
2015. jan. 25. 11:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Köszi a segítséget!
2015. jan. 25. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!