Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kínai vagy Hong Kongi áru a...

Kínai vagy Hong Kongi áru a jobb/megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Ebayről rendelnék fülhallgatót, hasonló termék van Hong Kongban ill Kínában. Honnan rendeljek?

2015. jan. 26. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
feltéve ha van különbség.. :) előre is köszönöm!
2015. jan. 26. 13:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Hongkong a Kínai Népköztársaság egyik különleges államvárosa (a másik ilyen Makaó), tehát Kína része. Hongkong Kína része, de ha választani kellene egy ismeretlen város, és egy hongkongi gyártású cucc között, én az utábbit venném meg, bár ugyan olyan kínai mindkettő.
2015. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, tudom, csak a gyártás miatt gondoltam h lehet különbség. Köszönöm szépen, akkor maradok a hongkongi árunál! :)
2015. jan. 26. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hongkongi is Kínában készül , mivel Hk kereskedelmi központ . Ott nincsenek gyárak .
2015. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az lesz rairva mindkettore, hogy made in China, ugyhogy tok mindegy melyiket veszed meg, ugyanazt a minoseget kapod

de ahogy elobb leirtak, HKban nem gyartanak...

2015. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan. De Hongkongból hamarabb szokott megérkezni.
2015. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :P :)
2015. okt. 31. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!