Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karterites!? Ha egy emberoles...

Pissedoff kérdése:

Karterites!? Ha egy emberoles feljelentessel a nyomozast a Rendorseg, es osszes Hatosagok visszautasitottak, de a vegen kiderult hogy nekem van igazam, akkor kit lehet beperelni?

Figyelt kérdés

Hiaba en magam kinyomoztam, es hiaba adtam nekik ujabb es ujabb bizonyitekokat, allandoan visszautasitottak! Nekem ebbol borzaszto sok szerteagazo bonyodalmaim keletkeztek, a penzugyi vesztesegeimrol nem is beszelve!

Szoval lehet beperelni a Rendorseget vagy az Ugyeszsegeket a nem megfelelo eljarasuk miatt?

Milyen ugyvedi segitsegre van szuksegem? Van egy ugyvednek ilyesmire batorsaga? Koszonom a valaszokat!



#pereskedés #karterites!?
2015. jan. 27. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először a pszichiátereddel egyeztess.
2015. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen??? Legalabb megmondanad hogy miert? Kulonben majdnem igazad van, mar belebolondulok ebbe a bonyodalmakba.
2015. jan. 28. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!