Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Pécsre a Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola, és Sportiskolába jó a hetedikes 3,7-es év végi és nyolcadikos félévi 4,5-ös átlag?

Keress kérdéseket hasonló témákban: továbbtanulás, átlag

2015. jan. 28. 14:21  Privát üzenet  

A válaszok
Én is oda járok,mondjuk nekem mindig 4 fölött volt az átlagom,de szerintem elég lehet :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2015. febr. 3. 16:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm :)

# 2/9Időpont 2015. febr. 3. 19:22 Privát üzenet
Megint én....mindjuk ez attól függ,hogy mire jönnél általánosra vagy sportra?

# 3/9Időpont 2015. febr. 3. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

sportra :) emelt szintű tesi :) személyi edzőnek készülök :)

# 4/9Időpont 2015. febr. 4. 17:48 Privát üzenet
Szerinten jó lesz,a tesiket nézik és azt,hogy sportolsz-e és ha igen akkor abba milyen vagy,hajrá :)

# 5/9Időpont 2015. febr. 5. 17:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi :) es egyebkent ennek a sulinak melyik a kollegiuma?:)

# 6/9Időpont 2015. febr. 6. 13:37 Privát üzenet
Valahol a sulitól nem mesze,utcára pontosan nem tudom.

# 7/9Időpont 2015. febr. 6. 16:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi. Figyelj csak. Linkelned a facebookod? Mert szeretnek feltenni par kerdest ha nem gond :)

# 8/9Időpont 2015. febr. 7. 14:43 Privát üzenet

[link]

nyugodtan írj :)

# 9/9Időpont 2015. febr. 7. 16:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kb. Hány pontot kell elérni a pécsi széchenyi gimnáziumba ahoz, hogy felvegyenek?
Hol lehet Pécsen a Széchenyi tér környékén vagy az Árkádnál zselés kézmelegítő párnát venni?
Most nyolcadikos vagyok. Véleményt szeretnék kérni egyes iskolákról: Pécs Széchenyi Gimnázium és Mohács Radnóti. Mind2-ben rendészeti foglalkoztat. Melyik az jobb iskola? Mert...
Széchenyi múltjával kapcsolatban illetve esetleges mostani leszármazottjaival kapcsolatban mit lehet tudni?
Az iránt kérdezősködnék hogy most vagyok nyolcadikos és rendészetre szeretnek tovább menni de felek hogy nem vesznek fel e a Csonkába?
Milyen jutattás a Szép kártya ill. Széchenyi kárta, és ki kaphatja? S hogyan? Én kisnyugdijas vagyok, a férjem egy vállakozónál alkalmazott. Válaszukat köszönöm, üdv arany kata

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!