Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a Kecskeméti Bólyai János Gimnáziumba 59 pontos felvételivel? 2015

Figyelt kérdés
magyar:31p matek:28p spanyol-magyar tagpzatra és általános tagozatra jelentkezek :) lécci írjatok mert nagyon bizonytalan vagyok

2015. jan. 30. 16:16
 1/4 anonim válasza:
Nem valószínű, engem 2012-ben 76 pontossal nem vettek fel, bár függ a jegyeidtől és a szóbelitől is - ha van -
2015. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5-ös tanuló vagyok és nincs szóbeli ....az az elõnyöm hogy szerencsére nagyon sokan rosszat írtak nem csak én és az országos átlag is 55-65p között van de reménykedem remélem bejutok :)
2015. febr. 3. 20:46
 3/4 anonim válasza:

Mondjuk spanyol magyarra kevesen jelentkeznek, szoval azert van esely, foleg, hogy otos vagy. :)

Sok sikert

Elozo

2015. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egyik évfolyamtársam spanyol-magyarra akar menni, neki 73 pontja lett de másról nem tudok aki 1.-nek jelölte meg...
2015. febr. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!