Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 Évesen késő elkezdeni...

15 Évesen késő elkezdeni balettozni?

Figyelt kérdés
7 éves korom óta táncolok, modern táncot. Nagyon szeretem, de szívesebben balettoznék. Sokan mondják, hogy megvan hozzá az alkatom, eléggé hajlékony is vagyok..de hallottam már oylat is, hogy aki nem kiskorában kezdi el, az nem lehet profi táncos. Most elég tanácstalan vagyok :(

2015. jan. 30. 16:26
 1/7 anonim válasza:
Nekem a barátnőm 14 évesen kezdett, ugyan mondják neki hogy már nem lesz nagyon jó belőle, de ő szereti csinálni és ez számít :)
2015. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tényleg szeretnéd akkor hajrá :) ne gondolkozz sokáig hanem akkor kezd el ...mert sok gyakorlás kell hozzá...ha már van tácos előképzettséged az sokat segít..én 13 évesen egy féléve keztem minden elöképzettség nélkül és már így is rengeteget fejlődtem és nagyon sok mindent tanultam már ennyi idő alatt is :)szóval hajrá:)
2015. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen. És nem is késő.

Ajánlom, mert gyönyörű, bámulatbaejtő.

Még lehet profi táncos, csak erőltesd meg magad.

Én is tervezek járni, csak még kéne egy kis idő, mert elég zsúfolt programom van a suli miatt (rengeteg plusz órát is veszek).

Szóval kezd el most, és bizonyíts :)


13/l

2015. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is azt mondom, amit az elottem szolok mondtak: ha akarod, most is lehet beloled profi balerina (sok gyakorlassal), de ha nem akarod akkor balettezhetsz egesz eletedben de jo, sot profi nem lesz beloled. Szoval hajra, sok gyakorlas, tanc- es koreografia tanulas, igy felzarkozol, es ha tovabbra is akarod es gyakorolsz es nyujtasz (nagyon fontos, mert ilyen korban mar keves kihagyas utan is elveszitheted a hajlekony labaidat), akkor kilatszasz majd a tobbiek kozul es ezert majd mesz egy balettiskolaba vagy egyetemre vagy ahol eppen tartasz az iskolaval(mert arrol sem szabad elfeledkezni hogy tanulni is kell) es ott is tanulsz egy csomo uj dolgot es minimum orszaghiru balerina valik beloled es a balettek majd ugy kapkodnak erted, te meg nemgyozod elfogadni a sok fellepesmeghivast! Ja, es azt kihagytam hogy te leszel a kedvenc balerinam es rohangalok majd autogrammert, csak gyertek Romaniaba is balettezni :). De viccen kivul: hajra! ;)
2015. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: Már sokakat láttam álmodozni, de a végén mindenki észbekapott, és azt mondta, hogy "áh, csak álmodozom". Viszont a te beszéded (írásod) megfogott. Valóban lehetséges. És nem úgy, mint mások amikor álmodoznak. A tiéd úgy hangzott, mintha (nemistudom...) már a jövőről beszélnél, és nem csak álmodozásról.
2015. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok:

Koszi #5-os! Mar egy kicsit a humor es a parodia iranyaba probaltam terelni a szot, de igy hogy visszaolvasom, tenyleg akar meg is tortenhet, hisz' az akaratero(ami a legfontosabb) az tenyleg megvan a kerdezoben. Es nagyon orulok hogy sikerult meggyoznom (meg) egy embert arrol, hogy az almainkban bizni kell, nem csak almodozni, hanem igenis tenni azert amit szeretnenk mert barmi megtortenhet :)

2015. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2015. febr. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!