Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto FANOK! Volt a sima...

Naruto FANOK! Volt a sima Narutoban olyan rész ahol Sasuke, szavakkal kifejezte, hogy azért igenis barátjának tartja Narutot?

Figyelt kérdés
Nagyon rég néztem már a sima Narutot, és én nagyon nem emlékszem ilyen részre, nekem úgy maradt meg kicsiként Sasuke, hogy oké elviseli őket meg kezd barátként tekinteni Sakurára meg Narutora, meg volt is olyan rész ahol "feláldozta" magát, de nekem nem rémlik, hogy szóvá is tette volna, hogy "szereti" őket.

2015. jan. 31. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig szereti őket,csak nem mutatja ki.Mondjuk a Zabuzás részeknél mondott valamiket,mikor majdnem meghalt,ott lehet keresgélni.
2015. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is szereti őket, bár durva volt amikor majdnem megölte őket.Amúgy én is a Zabuza részekre gondoltam...
2015. jan. 31. 15:13
 3/4 vonFromm válasza:

Vagy amikor elhagyta a falut, Naruto utána ment és harcoltak a Végzet Völgyében. Volt valami olyasmi, hogy: (Naruto): Hát semmit nem jelentett a velünk töltött idő?

(Sasuke): De, nagyon is fontos volt, számomra te lettél a legjobb barátom.

(Naruto): Akkor miért?

(Sasuke): Pont ezért. Így megszerezhetem a Mangekyou Sharingant.

Ismerős?


Meg volt egy olyan is, hogy a chunin vizsgán, a harmadik forduló előtti selejtező előtt, amikor Sakura fel akarta dobni Sasukét az átokpecsétjéért, akkor valami szigorút visszaszólt, mire Naruto szóvá tette, hogy ne beszéljen így vele, Sasuke pedig azt reagálta, hogy "Veled is meg akarok küzdeni." Ezzel mondjuk nem a barátságát ismerte el, hanem elfogadta riválisnak, ami azért közel hasonló jelentőségű. Naruto számára legalábbis biztos többet jelentett, mikor azt mondta, hogy a legjobb barátja.

2015. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huu hát azt megnézem , mert arra nem emlékszem ..:O Köszönöm szépen a válaszokat.. :)
2015. febr. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!